Hakkımızda

Pek Tatlı Pastanesi 1999 yılında Mustafa Pek tarafından kuruldu.

 

Uzun yıllar Tire’nin Gümüşpala Caddesi’ndeki Pek Tatlı Pastanesinde hizmet veren Mustafa Pek, Pek Tatlı isimli Cafe’yi 2010 yılı temmuz ayında açtı.

 

Tire Cumhuriyet Meydanı’ndaki Pek Tatlı Cafe; geniş, nezih, kaliteli ve modern bir ortamda pek tatlı ürünlerini hizmete sunmaya, müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.

 

Tire’de kaliteli pastaneciliğin adresi olan Pek Tatlı, oldukça iddialı olduğu pastanecilik sektöründe Tire’nin lokomotif kuruluşu olma yolunda ilerliyor.

 

Pek Tatlı Pastane ve Cafe’de, kuru pastadan kurabiyeye, sütlü tatlılardan şerbetli tatlılara, İzmir’in meşhur kahvaltılığı kumrudan peynirli ve kıymalı böreğe, resimli pastalardan şekilli pastalara kısacası aradığınız her şeye ulaşmanız mümkün.

 

Pek tatlı Cafe’nin kurucusu Mustafa Pek, gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, hayal ettiğiniz her türlü pastayı ve tatlıyı hazırlar.

 

Tire’nin hiç kapanmadan 7/24 hizmet veren tek pastanesi olan Pek Tatlı’da sabahın en erken saatlerinde sıcak puaçanızı yiyebilir ardından nefis sunumu ile Türk kahvenizi içebilirsiniz.

 

Yaz aylarında nefis dondurmaları ile 7’den 70’e herkesin dondurma tercihi olan pek tatlı, hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu sıcak yaz günlerinde buz gibi limonatasıyla sizi serinletiyor.

 

Kısacası burası Pek Tatlı ve burada her şey Pek Tatlı!

Bize Ulaşın

* Lütfen Tüm İşaretli Alanları Eksiksiz Doldurunuz.

*

*

*